Get Adobe Flash player

Osiągnięcia

Sezon taneczny 2015 - 2016

Keep Dębno

Keep Team

Mistrzostwa Świata IDO Street Dance Show Ostrava Czechy

7 m-ce Duet juniorski Klaudia Sawczuk, Julia Podbereska

8 m-ce Duet Dorośli Izabela Cybulska, Zuzanna Cichoszewska

16 m-ce Mini Formacja "Revolution"

 

Sezon taneczny 2014 - 2015

Keep Dębno

Keep Fun

Choreografia "Urodziny" Joanna Zaliwska

I miejsce - Nowogardzkie Spotkania Taneczne

wyróżnienie - V KeepArt w Dębnie

wyróżnienie - Powiatowy Przegląd ARA

III miejsce - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie


Choreografia "Like a Rockstar" Joanna Zaliwska - mini formacja

wyróżnienie - V KeepArt w Dębnie

II miejsce - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie

Keep Kids

Choreografia "U Fryzjera" Adriana Kopczyńska

II miejsce - Nowogardzkie Spotkania Taneczne

II miejsce - V KeepArt w Dębnie

Laureat - Powiatowy Przegląd ARA

wyróżnienie - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie

uczestnik - Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych w Szczecinie

Choreografia "Sign Hallelujah" Joanna Zaliwska - mini formacja

Wyróżnienie - V KeepArt w Dębnie

Wyróżnienie - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie


Solo Street Dance 7-10 lat - 12 miejsce V KeepArt Wiktoria Gruchot

Duet  Street Dance 7-10 lat - 5 miejsce V KeepArt Maja Getman & Klaudia Tess

Keep Joy

Choreografia "Na przerwie" Adriana Kopczyńska

II miejsce - Nowogardzkie Spotkania Taneczne

V miejsce - V KeepArt w Dębnie

Laureat - Powiatowy Przegląd ARA

III miejsce - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie

Wyróżnienie - Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych w Szczecinie

Choreografia "You Can Dance" Joanna Zaliwska - mini formacja

V miejsce - V KeepArt w Dębnie

II miejsce - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie


Solo Street Dance 11-14 lat - VII m-ce V KeepArt Wiktoria Wujda

Solo Jazz Modern 11-14 lat - XII m-ce V KeepArt Wiktoria Ziomko

Duety Street Dance 11-14 lat - II m-ce V KeepArt Wiktoria Wujda & Zuzanna Rachwalska

Keep Joy 2

Choreografia "Drink Time" Joanna Zaliwska

III miejsce - Nowogardzkie Spotkania Taneczne

VII miejsce - V KeepArt w Dębnie

Wyróżnienie - Powiatowy Przegląd ARA

Wyróżnienie - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie

Keep Team

Choreografia "New York City" Adriana Kopczyńska

I miejsce - Nowogardzkie Spotkania Taneczne

II miejsce - V KeepArt w Dębnie

Laureat - Powiatowy Przegląd ARA

III miejsce - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie

III miejsce - I Dance Stars Szczecin

Wyróżnienie - Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych w Szczecinie

Choreografia "Revolution" Adriana Kopczyńska - mini formacja

V miejsce - IDO European Championships  Street Dance  Show

IV miejsce - Krajowe Mistrzostwa IDO Street Dance Show Karczew

I miejsce - V KeepArt w Dębnie

II miejsce - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie

I miejsce - I Dance Stars Szczecin

 

Solo Zuzanna Cichoszewska 

IV miejsce KeepArt

wyróżnienie I Dance Stars

Duety 

Zuzanna Cichoszewska & Izabela Cybulska

VI miejsce IDO European Championships

IV miejsce Mistrzostwa Polski Karczew

I miejsce V KeepArt Dębno

II miejsce I Dance Stars Szczecin

Paulina Janczyszyn & Karolina Jaczońska

II miejsce V KeepArt Dębno

Julia Podbereska & Klaudia Sawczuk

VI miejsce Mistrzostwa Polski Karczew

III miejsce V KeepArt Dębno

III miejsce I Dance Stars Szczecin

Sawczuk Klaudia & Dembkowska Agata

V miejsce V KeepArt Dębno

Keep Golczewo

Keep Smile

Choreografia "Sweet Story" Magdalena Graca

II miejsce - Nowogardzkie Spotkania Taneczne

III miejsce - V KeepArt w Dębnie

uczestnik w Powiatowym Przeglądzie ARA w Nowogardzie

II miejsce - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie


Choreografia "Na Dzikim Zachodzie" Magdalena Graca - mini formacja

II miejsce - V KeepArt w Dębnie

I miejsce - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie


Solo Street Dance 7-10 lat - V KeepArt

V miejsce - Martyna Pietrzak

VI miejsce - Zofia Kiełbasa

Solo Jazz Modern 7-10 lat - V KeepArt VIII miejsce Hanna Dziewulska

Keep Smile 2

Choreografia "Dance Art" Magdalena Graca

II miejsce - Nowogardzkie Spotkania Taneczne

wyróżnienie - V KeepArt w Dębnie

uczestnik w Powiatowym Przeglądzie ARA w Nowogardzie

wyróżnienie - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie

Keep Cool

Choreografia "Dawno temu w Egipcie" Magdalena Graca

II miejsce - Nowogardzkie Spotkania Taneczne

III miejsce - V KeepArt w Dębnie

Wyróżnienie - Powiatowy Przegląd ARA w Nowogardzie

II miejsce - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie


Choreografia "Power" Magdalena Graca - Mini Formacja

VIII miejsce - V KeepArt w Dębnie

wyróżnienie - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie


Solo Street Dance 15+ V KeepArt

II miejsce Adrianna Cerazy

Duety Street Dance 11-14 lat V KeepArt

IV miejsce Dorian Fortulański & Błażej Dziągwa

VI miejsce Wiktoria Frydrych & Klaudia Telus

Keep Kobylanka

Keep Happy

Choreografia "Roboty" Joanna Zaliwska

Wyróżnienie - Nowogardzkie Spotkania Taneczne

Wyróżnienie - V KeepArt w Dębnie

Wyróżnienie - PARA Stargard Szczeciński

Wyróżnienie - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie


Choreografia "Dance Army" Joanna Zaliwska - Mini Formacja

Wyróżnienie - V KeepArt w Dębnie

Wyróżnienie - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie

Keep Magic

Choreografia "W laboratorium" Joanna Zaliwska

III miejsce - Nowogardzkie Spotkania Taneczne

Wyróżnienie - V KeepArt w Dębnie

Wyróżnienie - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie


Choreografia "Fly with me" Joanna Zaliwska - Mini Formacja

Wyróżnienie - V KeepArt w Dębnie

Wyróżnienie - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie

 

Keep Kliniska Wielkie

Keep Shine

Choreografia "Girls just wanna have fun" Magdaleny Graca

Wyróżnienie - Nowogardzkie Spotkania Taneczne

Wyróżnienie - V KeepArt w Dębnie

Wyróżnienie - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie

Keep Five

Choreografia Magdalena Graca

Wyróżnienie - V KeepArt w Dębnie

Wyróżnienie - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie

Keep Kamień Pomorski

Keep Jump

Choreografia "Crazy Orchestra" Magdaleny Graca

Wyróżnienie - Nowogardzkie Spotkanie Taneczne

Wyróżnienie - V KeepArt w Dębnie

Keep Move

Choreografia "Policewomen" Magdaleny Gracy

Wyróżnienie - Nowogardzkie Spotkania Taneczne

Wyróżnienie - V KeepArt w Dębnie

Wyróżnienie - V Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie


Sezon taneczny 2013 - 2014


Keep Dębno

Keep Fun

Choreografia "Like a rockstar" Joanna Zaliwska

III miejsce - Nowogardzkie Spotkania Taneczne

wyróżnienie - KeepArt Dębno

wyróżnienie - Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka

Laureat Powiatowego przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego

Keep Kids

Choreografia "Sing Hallellujah" Joanna Zaliwska


III miejsce - Nowogardzkie Spotkania Taneczne

wyróżnienie - KeepArt Dębno

wyróżnienie - Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka Szczecin

Keep Joy

Choreografia "You Can Dance" Joanna Zaliwska


I miejsce - Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka Szczecin

III miejsce - Nowogardzkie Spotkania Taneczne

Laureat powiatowego przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego

wyróżnienie - KeepArt Dębno


Choreografia "Create Your Own History" Adriana Kopczyńska - mini formacja


III miejsce - KeepArt Dębno

II miejsce - Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka Szczecin

Keep Team

Choreografia "Showtime" Joanna Zaliwska


II miejsce - Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka Szczecin

III miejsce - Nowogardzkie Spotkania Taneczne

wyróżnienie - Wojewódzkie Konfrontacje Taneczne Pyrzyce

wyróżnienie - KeepArt Dębno


Choreografia "Military" Adriana Kopczyńska - mini formacja


III miejsce - KeepArt Dębno

wyróżnienie - Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka Szczecin

 

 Keep Golczewo

 

Keep Smile

Choreografia "Na Dzikim Zachodzie" Magdalena Graca

II miejsce - Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka w Szczecinie